Haberler

Winart / Ekim 2017 / Ersaş Alüminyum, Yeni Trend Ürünleriyle Intermob Fuarı’nda


ERSAŞ PAL KOMPOZİT PROFİL SANAYİ A.Ş.
 
 
 
 

14-18 Ekim 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Intermob Fuarı’nda sektör trendlerini belirleyecek en yeni ürün gruplarını görücüye çıkaran Ersaşş Alüminyum; mobilya ve inaat gibi farklı sektörlerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini kesintisiz olarak Ersaş MOB Markası kurumsallığı altında karşılamaya devam ediyor.

Çevreyle dost üretim sistemlerini benim- seyerek, global etkileșimleri yakından takip eden Ersaș Alüminyum; yerli ve yabancı zi- yaretçi açısından etkili bir pazarlama alt ya- pısı olușturan İntermob Mobilya Yan Sana- yi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahșap Teknolojisi Fuarı’nda dikkatleri üzerine çekti. Ersaș Alüminyum A.Ș. 2000’li yılların ba- șından itibaren sürekli mobilya sektörün- de trendleri belirleyen ve kullanıcıya fayda sağlayan Ersaș Alüminyum; Ersaș MOB kurumsallığı altında sektördeki yurt dıșı ve yurt içi bayileri ile eșsiz tasarımları, yenilikçi modelleri ile sektöre yön veren kaliteli ürün yelpazesini son tüketiciye ulaștırmaktadır.

Mobilya, ahșap ve orman ürünleri sektö- rünün en büyük uluslararası bulușması özel- liğini tașıyan fuara bünyesinde bulundurduğu ALM Alüminyum Market A.Ș., Ersaș MOB, Ersaș Pal Kompozit Profil Sanayi A.Ș., Ekspres Makine, PASCal Pencere, PAL System Grup Șirketleri & Markaları ile boy gösteren Ersaș Alüminyum A.Ș. fuarın gözdesi oldu.

Fuarda PAL System Seri Özellikleri Anlatıldı
Ersaș Alüminyum; sektörün önde ge- len firmalarının ve temsilcilerinin buluștuğu fuarda en son teknolojilerin kullanıldığı ve pazarın ihtiyacı doğrultusunda geliștirilip, üretilen yeni PAL System Serisini tanıttı.
Yapı market bayileri için hazırlamıș olduk- ları hazır pencere satıș ve sunumlarını da sektör profesyonelleri ile paylașma fırsatı yakalayan Ersaș Alüminyum; bașarılı bir fuar organizasyonuna daha Ersaș imzasını attı. Bașarılı geçen fuar organizasyonu sonra- sında Beylikdüzü Maya Marin Restoran’da yurt dıșı ve yurt içi bayileri için organize edi- len yemekte bir araya gelen Ersaș yönetimi ve misafirler sohbet etme fırsatı yakaladı

Ersaș Alüminyum is at Intermob Exposition with its New Trending Products
Ersaș Alüminyum presenting its newest products setting the trends of industry in IntermobExposition organized at Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi between 14th and 18th October, 2017 continues to satisfy the current and future expectations of different industries such as furniture and construction under the corporate mark Ersaș MOB.