Haberler

ALU ART / EKİM / 2017 / ERDURAK; “İddia Ediyorum, Tüm Dünyada Bütün Pencereler ‘Ersaş PAL System’ Gibi Olacak”


ERSAŞ PAL KOMPOZİT PROFİL SANAYİ A.Ş.
 

ERDURAK; “Iddia Ediyorum, Tüm Dünyada Bütün Pencereler ‘Ersaş PAL System’ Gibi Olacak”

Ersas Alüminyum A.S. Amiral Gemisi olarak tabir ettigi markası ile Ersas PAL (Kompozit Profil), PASCal® (Pencere Sistem), AL M (Alüminyum Market), Ersas (Alüminyum Pencere), Ekspres Makina (Köse Birlestirme Makine) Grup sirketlerini olusturarak; yerel ve global pazarda da bu markaları ile % 100 Türk sermayeli - patentli ürünleri ile ses getirmeye devam etmektedir.

ERDURAK; “Çok Daha Fazlasını Yapabilecek Gücümüz Var”

Ersaş Alüminyum A.Ş.  Murahhas Yöneticisi Esat ERDURAK, 100 dönüm arazi üzerine kuracakları Ar-Ge fabrikalarıyla % 100 Türk Malı patentli, Ersaş Alüminyum imzalı PAL System Serileri üreterek tüm dünyaya satış yapacaklarını açıkladı.

ERDURAK yaptıgı açıklamada ülke olarak ve hatta Ersaş Alüminyum olarak çok daha fazlasını yapabileceklerinin altını çizerek; “Biz kendi sistemlerimizi kendimiz üretiyoruz. Bütün sistemlerimiz, ürün gruplarımız kendi Ar-Ge çalışmalarımız sonucu ürettigimiz ürünler. PASCal® serimiz ile geldigimiz nokta, yurt içinde oldugu gibi dünyada da ses getirdi. Türkiye’de ve dünyada 50 fuar organizasyonumuzu tamamladık bu

sistem serilerimiz ile. Tek başımıza tabii ki yorucu bir mücadele veriyoruz. Türkiye’deki bayi sayımızı her geçen gün artırarak yükseltiyoruz. Yurt dışında ise Asya, Avrupa, Amerika, Afrika, Avusturalya kıtalarında yerleşik 100 üzerinde bayimiz var. Ersaş olarak potansiyelimizi daha da yükseklere taşıyacagız” dedi.

Hazır Paket Sisteminde Pencere

Ersaş Alüminyum olarak dünyada bir ilk olan PAL System pencere profilini bulmuş, geliştirmiş ve bu yıl Türkiye ile aynı anda tüm dünyaya sunmuştuk. PAL System pencere profili üzerinde çalışmaya devam ettik. Bu çalışmalarımız neticesinde PAL System pencere profilini, hazır paket sistem şeklinde dizayn ettik. Modüler bir yapıya sahip olan bu sistemi, tamamlayıcı ürünleri ile paket içerisinde ambalajlı bir şekilde müşteriye ulaştırıyoruz. Paket içerisinde yer alan montaj kılavuzunun yardımı ile kişi pencerenin kurulumunu yaklaşık 10 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilecek.

% 100 Türk Sermayeli ve Türk Malı Patentli Sistem Serilerimiz

Ergene 1 Organize Sanayi’de yer alan yeni tesisimizin inşaat çalışmaları devam ediyor. Fabrikanın 15 bin metrekaresinde çalışmalar tamamlanmıştı, nitekim PAL System’in PVC aksamı burada imalat ediliyor. Inşaat çalışmalarını önümüzdeki ilkbaharda tamamlamayı planlıyoruz. PAL System pencere profili hazır paket sistemini de bu fabrikada üretip, % 100 Türk sermayeli ve Türk Malı patentli sistem serimizi tüm dünyaya ihracatını gerçekleştirecegiz.

ERDURAK; “Iddia Ediyorum, Tüm Dünyada Bütün Pencereler Ersa PAL System Gibi Olacak”

Bütün dünyada tüm pencerelerin PAL System gibi olacagına yönelik iddiamın arkasındayım. Pal System’i ısı geçirgenlik özelliginden dolayı Emlak Konut, TOKi projeleri şartnamelerinde yer aldı. Alüminyum pencerelerde ısı geçirgenligi 1,5 isteniyor. şu anda projelerde kullanılan bizim markamız PASCal® gibi tüm sistemlerin ısı geçirgenligi 6. PAL System’in ise ısı geçirgenligi 1,5 olması nedeniyle enerji verimliligi saglıyor. Yeni fabrikamızda bu talebi karşılayacak makine yatırımımızı da yaparak, iddiamızın arkasında duracagız.

ERDURAK; “I claim, All Windows in the World ‘Ersaş PAL System Will Be Like’ Ersaş Alüminyum Inc. Ersaş PAL (Composite Profile), PASCal® (Window System), AL M (Aluminum Market), Ersaş (Aluminum Window) and Ekspres Makina (Corner Combination Machine) group companies with its trademark named as Admiral Ships; local and global markets with these brands and 100 % Turkish capital - patented products continues to bring sound.