Haberler

ALU ART / ARALIK / 2017 / Ersaş Alüminyum Olarak Amacımız; “Markamızı Dünyaya Öncü ve Örnek Etmek”


ERSAŞ PAL KOMPOZİT PROFİL SANAYİ A.Ş.
 

Alüminyum pencere sistemlerine farklı yenilikler getiren Ersas Alüminyum; 5-7 Ekim tarihleri arasında Istanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen 5. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri Ihtisas Fuarı ALUEXPO 2017’de yerini alarak yepyeni is baglantılarına Ersas imzasını attı. 
Dünya Alüminyum Sektör Duayenlerine PAL System Serisi Anlatıldı 
Dünyanın dört bir yanından gelen binlerce alüminyum sektörü temsilcisi, alüminyum kullanıcısı ve alüminyum ticareti ile ilgilenen profesyonellere kendi Ar-Ge fabrikasında geliştirdigi inovatif sistem serilerini paylaşan Ersaş Alüminyum; fuarda pek çok global iş baglantısı gerçekleştirerek bu yılki ALUEXPO 2017 Fuarı’nı da verimli bir şekilde tamamladı.

Esat ERDURAK; “Alüminyum Sistem Degil, Ersaş PASCal® ya da PAL System” 
Ersaş markasının yerel ve global pazarda başarı grafigini yükseltmeye devam ettiklerini ifade eden Ersaş Alüminyum Murahhas Yöneticisi Esat ERDURAK; “Yerli ve global pazardaki müşterilerimiz, alüminyum sistem diye degil; PASCal® ya da PAL System diyerek bizden ürün satın alır. Bu sebeple yogun olarak yurt içinde ve yurt dışında fuarlara katılım gerçekleştiriyor, medyayı çok daha sıcak kullanıyoruz” dedi.

“% 100 Türk Sermayeli ve Türk Malı Patentli Sistem Serilerimizin Isı Geçirgenligi 1,5”
Ersaş Alüminyum yöneticileri fuarda PAL System Serisi tanıtımlarında Almanya Rosenheim ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinden alınan test sonuçlarına göre PAL System Kompozit Profilin ısı geçirgenlik kat sayısının 1,5 oldugunu önemle vurgulayarak; profilin her tarafının alüminyum olduguna, 1,5 olan ısı geçirgenliginin dünyada şimdiye kadar hiçbir alüminyum profilde elde edilemedildigine dikkat çekti.

Plastik Pencere Ile Aynı Imalat ve Montaj Prosesine Sahip
Mevcutta uygulanan plastik pencere ile aynı imalat ve montaj prosesine sahip oldugu için ekstra bir teknik gerektirmedigi, stant alanında canlı üretim performansı ile ziyaretçilerinin ve sektör temsilcilerinin ilgi ve begenisine sunuldu.
Canlı üretim performansına ve stantlarına gösterilen yakın ilgiden son derece memnun kalan Ersaş Alüminyum yetkilileri, yurt içinde ve yurt dışında birçok fuar organizasyonunda bayileri ve işş ortakları ile buluşmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Our aim as Ersaş Alüminyum;“Pioneering and exemplifying our mark in the world” Ersaş Alüminyum which brings different innovations to aluminum window systems; 5th International Aluminum Technologies held at Istanbul Expo Center between October 5-7, took place in ALUEXPO 2017 for Machinery and Products Specialization Fair and branded Ersaş sign on brand new business links.